Kandmine ühendab – Euroopa Lapsekandmise nädal 7-13 mai 2018

Kandmine ühendab2

Järgmisel nädalal toimub Euroopa lapsekandmise nädal, mille motoks on Kandmine ühendab. Lapsekandmise nädal on hea võimalus rääkida laiemale avalikkusele lapsekandmisest, selle mõnudest ja eelistest. Samuti on see hea võimalus lapsevanematel, kes oma lapsi kanda armastavad, kokku saada, tutvuda ning kogemusi vahetada. Selles postituses jagame infot lapsekandmise nädalal toimuvatest üritustest. Ole siis Sinagi aktiivne, räägi oma sõpradele lapsekandmisest ja võta osa koosviibimistest. Kandmine ühendab!

Loosi läheb Liliputi lapsekandmise jope

Daisy jope

Liliputi Eesti korraldab lapsekandmise nädala puhul loosimängu, mille võitja saab endale Liliputi lapsekandmise 4 ühes jope. Loosis osalevad kõik, kes lapsekandmise nädala jooksul (7-13 mai) soetavad endale Liliputi kandmisvahendi (kandekoti, ruutlina, kootud lina, rõngaslina või trikoolina).

Mängu reeglid:Nawaho jope

  1. Soeta endale Liliputi lapsekandmise vahend (kandekott, ruutlina, kootud lina, rõngaslina või trikoolina)
  2. Kirjuta FB postituse kommentaari oma tellimuse number.
  3. Täägi FB postituse kommentaaris üks sõber, kes samuti kandmisvahendit vajab.
  4. Loosimine toimub 14. mail ja võitja tehakse teatavaks FB postituses.
  5. Loosi võitja saab endale valida M suuruses Daisy või Nawaho Liliputi 4 ühes lapsekandmise jope. Mõlemal jopel esineb väike iluviga, mis ei ole silmatorkav.
  6. Võitja tuleb jopele ise järele või tasub selle kohale toimetamise eest.

Haapsalu lapsekandmishommik – 10. mai kell 11-13 Lasteraamatukogus

Kandmine ühendab1

10. mail toimub Haapsalus lapsekandmishommik, kus ka Liliputi oma kandmisvahendeid tutvustab. Lisaks on kohal ka Linalaps ja oma lapsekandmise kogemusest räägib füsioterapeut Helina Kangro van Schie. Proovida saab kõiksugu lapsekandmisvahendeid. Rohkem infot ürituse kohta leiad Facebookist.

Tartu üritused

Lapsekandmishommik – 7. mai 10-13 Tähtvere tantsukeskusesKandmine ühendab4

Seekordse erilise lapsekandmishommiku raames saab nii tantsida, õppida kandmisnõustaja toel lapsekandmise algtõdesid kui ka erinevaid kandmisvahendeid kaeda ja proovida. Kindlasti saad üritusel katsuda ka paari Liliputi kandmisvahendit. Rohkem infot ürituse kohta leiad Facebookist.

Fotoorienteerumine “Ma kannan sind Tartus” – 7-13 mai

See on üks põnev üritus värskes õhus. Tutvuda saad nii Tartu mänguväljakute kui ka Tartu lapsekandjatega, keda mänguväljakutel pildistamas näed. Loosi läheb mitu auhinda. Uuri täpsemalt Facebookist.

Tallinna üritused

Lapsekandmise marss II ebw2018 – 7. mai 11-14 Telliskivi LoomelinnakKandmine ühendab7

Villapai korraldatud tore rongkäik koos piknikuga (kui ilm lubab) läbi vanalinna koos lastega kandmisvahendites. Kogunetakse 10.45 Telliskivi Loomelinnaku sisehoovis laste mänguväljaku kõrval. See on juba teist aastat toimuv üritus, mis eelmisel aastal rikastas Tallinna linnapilti toredate lapsekandjatega. Registreeri ennast Facebookis.

Lapsekandmisvahendite Expo – 11.mai 11-14 Urban Yogini Õnne Laboratoorium, Telliskivi 60

Samuti teist korda toimub Tallinnas kandmisvahendite expo, mille raames tulevad kokku lapsekandjad, et oma kandmisvahendeid teistele proovimiseks anda ja ise uusi avastusi teha. Tulla võid nii eksponeerima kui ka niisama osalema. See on koht, kus saad tutvuda kõigi erinevate kandmisvahnditega ja katsuda erinevate koostistega kootud linu. Kindlasti väga põnev üritus. Liliputi Eesti tuleb samuti kohale. Rohkem infot leiad Facebookist.

Viljandi lapsekandmishommik – 11.mai 12-13.30 Päikesekillu perekeskus

Viljandi lapsekandjad, tähelepanu! Siin on teie võimalus kokku saada, üksteisega sõprust teha, lapsekandmistarkust jagada ja erinevate kandmisvahenditega katsetada. Üritus lõpeb jalutuskäiguga lossimägedesse. Uuri täpsemalt Facebookist.

ebw_2018_estonian

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s